آوا

هزینه شست و شوی فرش توسط قالیشویی

تاریخ : 1348.10.11
نویسنده : carpetclean

همان طور که می دانید قالیشویی وظیفه شست و شوی انواع فرش را برای ما بر عهده دارد و در ازای این خدمات مبلغی دریافت می کند. در این مقاله قصد داریم برای شما در مورد تعرفه خدمات قالیشویی صحبت کرده و ابهامات موجود را برطرف سازیم. همانطور که بیشتر شما می دانید قالیشویی هزینه شست و شوی انواع فرش و موکت را به شکل مترمربع محاسبه می کند. اتحادیه قالیشویان نرخی را در نظر گرفته و سالیانه به مراکز قالیشویی اعلام می کند  که موظف هستند به ان عمل کنند. اما همان طور که می دانید قیمت برخی  جاها با بقیه متفاوت است و این مساله ابهاماتی را برای مردم به وجود می آورد.

هزینه قالیشویی

علت اصلی تفاوت های تعرفه خدمات قالیشویی

همان طور که می دانید فرش بسیار حساس است و از سری وسایلی است که از اهمیت بسیار بالایی در منازل ما برخوردار می باشد.بنابراین شست و شوی آننیز باید با دقت صورت بگیرد. یکی از بزرگ ترین عوامل موثر در اختلاف قیمت ها استفاده از مواد و دستگاه هایی استکه برای شست و شوی فرش به کار می روند.

برای مثال ممکن است یک مرکز قالیشویی از مواد مخصوص برای شست و شوی فرش های ابریشمی استفاده کند و این مساله در قیمت ها بسیار اثر گذار است. ممکن است فرش دارای لکه باشد که برای شست و شوی آن باید از مواد خاصی استفاده شود. بنابراین این عوامل می توانند در افزایش یا کاهش قیمت ها موثر واقع شوند.

 

عوامل موثر در افزایش حقوق قالیشویی

اگر قالیشویی دارید و یا می خواهید در این زمینه فعالیت کنید لازم است ابتدا یک سری کارها برای افزایش درآمد خود انجام دهید. داشتن نظم در کار و ارائه خدمات با کیفیت می تواند بسیار موثر باشد. هر چه کیفیت کار بیشتر باشد در افزایش مشتری موثرتر است. همچنین تجهیزاتی که در قالیشویی به کار می بریم نیز تاثیر بسیار زیادی در  افزایش درآمد ما دارند.

از دیگر عواملی که در قیمت ها و بالا و پایین آن موثر است فصل سال است و معمولا بهترین زمان شست و شوی فرش اوایل اسفند تا آخر تابستان است و در این زمان شما می توانید با تبلیغات مناسب به درآمد بسیار خوبی دست یابید. داشتن روش ها تبلیغاتی مناسب می تواند در افزایش درآمد قالیشویی با جذب مشتری بسیار مفید واقع شود. همان طور که می دانید معمولا خانم های خانه دار مخاطب شست و شوی فرش در قالیشویی هستند بنابراین می توانند مخاطب خوبی باشند و استفاده از شبکه های اجتماعی می تواند تبلیغات شما را آسان تر به آن ها برساند.

 

سایر عوامل موثر در تعیین تعرفه خدمات قالیشویی

عوامل بسیار زیادی در تعیین نرخ فرش موثر هستند که از جله آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  1. اندازه و متراژ فرش
  2. جنس فرش
  3. روش شست و شوی فرش که به سه روش دستی، اتوماتیک و نیمه اتوماتیک صورت می گیرد.
  4. نوع ماده شوینده که در شست و وشو به کار می روند.
  5. محل شست و شو
  6. نوع لکه موجود در فرش

با خیالی آسوده شستن فرش های خود را به قالیشویی آوا بسپارید ؛ ارائه سرویس در سرتاسر تهران من جمله ستارخان ، میرداماد ، قیطریه ، سعادت آباد ، هروی و مناطق دیگر

 

 

دسته بندی :  وبلاگ
بالا